banner40

banner53

29 Eylül 2020 Salı

Akkuş Üretim Çiftliği’nde hayvanlara özel hizmet

Türkiye’nin en güvenilir evcil hayvan çiftliği Akkuş Üretim çiftliği, hayvanseverlerin tüm ihtiyaçlarına karşılık veriyor. Akkuş Üretim Çiftliği uzman kadrosuyla doğal ortamda veterinerler kontrolünde hayvanseverlere hizmet veriyor. Diğer hayvan çiftliklerinden farklı olarak Akkuş Üretim Çiftliği’nde hayvanların tüm hakları gözetiliyor. Çiftlik sahibi Erhan bey, üretim çiftliğinde verilen hizmetler hakkında bilgi verdi.

24 Kasım 2014 Pazartesi 16:32
 Akkuş Üretim Çiftliği’nde hayvanlara özel hizmet
 
Hayvanseverler güvenilir hayvan çiftliklerinden hayvan sahibi olmak isttiyor. Evcil hayvanda güvenilir adres; Akkuş üretim çiftliği...
İstanbul Beykoz'da yemyeşil bir cennetin tam ortasında 11.000 metrekare alana kurulu Akkuş Üretim çiftliği her türlü evcil hayvan üretimini, hayvan haklarına saygılı, veteriner kontrolünde hijyenik koşullarda, kaliteli ve güvenli bir şekilde yapıyor ve uzman kadrosuyla hizmet veriyor.  Hayvanların üretilip büyütüldüğü çiftlik gerekli tüm yasal belgelere sahip.  Çevrede bulunan çok sayıda hayvan çiftliğinden farklı olan Akkuş Üretim Çiftliği’nde hayvanların tüm hakları gözetiliyor. Çiftlik sahibi Erhan bey, Akkuş üretim çiftliğinde verilen hizmetler hakkında bilgi verdi.Küçük yaşlardan itibaren hayvanlarla içiçe olan ve kendisi de tam bir hayvansever olan Erhan bey; ‘Çiftliğimizde üretilen tüm evcil hayvanlarımız türlerinin, ırklarının en kalitelisidir. Onların bakımı için Kaliteden asla ödün verilmez. Sevgili Evcil hayvanlarımız için kullandığımız tüm malzemelerin , mamaların , ilaçların vs. en kalitelisi en iyisi kullanılmaktadır. Bizde hastalıklı ya da kötü kuş olmaz. Türünün en iyisi en kalitelisi olan evcil hayvanların üretimini yapıyoruz. Kuşlarımızın çoğu yurtiçi ve uluslararası yarışmalarda derece almış özel kuşlardır. Köpeklerimiz , kedilerimiz vb. türde evcil hayvanlarımızda, anne ve baba bilgileri kayıt altına alınmakta ve safkan olarak üretilmektedir.’  dedi.

Çiftlikte pansiyon, eğitim, veterinerlik ve pet kuaför hizmetlerinin de yapıldığını belirten Erhan bey, uzman personel ve veterinerlerle 7 gün 24 saat hayvan dostlarına hizmet verildiğini belirtiyor. ‘ Biz anne sevgisi ve sütünü tam almaları amacıyla, sağlıklı, mutlu büyüsünler diye minik yavrularımızın annelerinin yanında çiftliğimizde serbestçe dolaşarak sağlıklı gelişmelerini sağlıyoruz, Küçük kafeslerde travma yaşatmıyoruz, sevgiyle büyütüyoruz.’ Diyen Erhan bey,  yasal prosedürleri de tek tek uyguladıklarını ifade etti. 


Erhan bey şunları belirtti:  ‘bu çiftliğin temelinde sevgi olan bir üretim var , mecburi giderleri ( veteriner, laboratuar testleri, aşıları, mamaları, ısınma doğalgaz vs gibi) ve bakım (çalışanlarımız) masraflarından dolayı sevgi verebilecek ailelere en uygun koşullarda sahiplendiriliyor. Türkiye’nin en özel evcil hayvan yavrularına (kedi, köpek, kanarya, muhabbet, papağan, tavuk, horoz, ördek, bıldırcın, tavşan vb.) sahip olmak istiyorsanız http://www.akkusuretim.com/ dan çiftliğimizi ziyaret edebilir veya info@akkusuretim.com adresimizden bize ulaşabilirsiniz...’    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
Hangi Ülkenin Aracını Kullanıyorsunuz?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV
banner48