banner40

banner53

27 Kasım 2020 Cuma

Temizlik yaparken sağlığa dikkat!

İç pazara baktığınızda doğal ve bitkisel içerikli temizlik ürünlerinin üretimi ve satışı konusunda da ciddi bir sıkıntı yaşandığını görebiliyoruz. Damasclean doğal içerikli ürün grubuyla Türkiye’de geliştirilmiş yeni ürünlerden biri.

12 Ocak 2015 Pazartesi 10:34
Temizlik yaparken sağlığa dikkat!
 Şüphesiz ev temizliğinde hijyen bayanların en hassas oldukları noktalardan biri. Genel temizlik ürünleri adı altında satılan pek çok temizleyicinin içerdiği kimyasal maddeler sağlığımızı olumsuz etkilemesine rağmen hijyen arayışındaki bayanlar ürün içeriğine bakmaksızın evlerine çoğu zaman tehlike boca ediyor. Düşünsenize kimyasal içerikli yani bir bakıma kanserojen madde barındıran temizleyicilerle sildiğiniz yerlerde çocuklarınızın emekliyor  ya da zehir saçan maddelerle sözde temizlenmiş koltuklarda oturuyorsunuz! Bile bile bunu yapmak kim ister ki?

Ancak yine de Türkiye’de bayanlar pırıl pırıl temizlikten taviz vermek istemiyor. Bitkisel içerikli ürünlerin istenilen düzeyde etkili temizlik yapamayacağı kaygısı ile eski alışkanlık çamaşır suyu katkılı ürünler tercih sebebi oluyor ve ne yazık ki temizlik yapalım derken pek çok insan aslında hem kendisini hem de ailesini zehirliyor. 
İç pazara baktığınızda doğal ve bitkisel içerikli ürünlerin üretimi ve satışı konusunda da ciddi bir sıkıntı yaşandığını görebiliyoruz. Damasclean doğal içerikli ürün grubuyla Türkiye’de geliştirilmiş yeni ürünlerden biri. Asit ve kimyasal içermemesi ve aynı zamanda hijyen sağlaması bu ürün için en önemli tercih sebebi olabilir fakat öncelikle insanların eski temizlik alışkanlarından kurtulması gerekir ki belki de aslında işin en zor kısmı bu. 

    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
Hangi Ülkenin Aracını Kullanıyorsunuz?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV
banner48